Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Follow Us

SUKCES POUKŁADANY W GŁOWIE

#technologia #umysł #talent

Jednym z największych wyzwań, z którym stale zmagają się polskie firmy, jest pozyskiwanie prawdziwych talentów. Warto zadać sobie pytanie, jak dziś w dobie ekspansji nowoczesnych technologii i permanentnej zmiany, definiowany jest talent oraz w czym tkwi jego siła.

Talent człowieka wynika z jego wewnętrznych uwarunkowań i jest ściśle powiązany z umysłem. To właśnie umysł pracownika urasta dziś do rangi przewagi konkurencyjnej, stając się faktyczną wartością dla pracodawcy. Aby organizacja odnosiła sukcesy w każdym aspekcie swojego funkcjonowania, potrzebuje podłączania naturalnych zdolności i wypracowanych umiejętności swoich pracowników. Czynniki te determinują nasze myślenie, a zmiana sposobu myślenia pracowników czy menedżerów, może zmienić funkcjonowanie organizacji.

O tym, czy jest to możliwe, dyskutować będziemy podczas XXVII Kongresu Kadry. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy w dniach 14-15 maja 2018 roku do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

DOŁĄCZ DO ELITARNEGO GRONA

UCZESTNIKÓW KONGRESU KADRY

PORUSZANE TEMATY

PODCZAS XXVII EDYCJI

POZNAJ ORANIZACJE PRZYSZŁOŚCI

Jak zbudować firmę, którą cechuje elastyczność i płynność oraz jak zastępować sztywne, hierarchiczne struktury sieciami zespołów, kompetentnych do podejmowania działań.

NOWE WYZWANIA REKRUTACYJNE

Jak pozyskiwać talenty, wykorzystując sieci społecznościowe, globalne marki i przydatne narzędzia oraz z łatwością weryfikować te, które najlepiej pasują do stanowiska, zespołu i organizacji.

ROZWÓJ W CZASIE RZECZYWISTYM

Jak planować rozwój pracowników, gdy modele kształcenia podważają koncepcję stabilnej kariery i odzwierciedlają zjawisko przydatności kompetencji w dobie zmian zachodzących w XXI w.

DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW

Jak skutecznie analizować etapy życia zawodowego pracowników w organizacji, badać ich potrzeby i korzystać z różnorodnych narzędzi, by lepiej ocenić doświadczenie.

TAK BYŁO

PODCZAS POPRZEDNICH EDYCJI KONGRESU KADRY

ZOSTAŃ PARTNEREM

DOŁĄCZ DO ELITARNEGO GRONA
Imię
Nazwisko
Email
Stanowisko
Nazwa Firmy

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Polityki Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nowoczesną Firmę S.A. w celach marketingowych.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Nowoczesną Firmę S.A. w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych.*

Kongres Kadry jest doskonałą okazją do nawiązania i budowania trwałych relacji biznesowych.

Kiedy 13 lat temu tworzyliśmy Kongres Kadry, nie wiedzieliśmy, że stanie się on największym, branżowym wydarzeniem w Polsce. Tymczasem przed nami XXVII już edycja Kongresu, który co rok gromadzi setki ekspertów z branży HRM. 

Co nas wyróżnia?

• Jesteśmy obecni w polskiej branży HRM od 2005 roku
• Gromadzimy w jednym miejscu największą liczbę decydentów personalnych
• Prowadzimy intensywną kampanię marketingową obejmującą internet, prasę 
• Tworzymy środowisko przyjazne dla kontaktów biznesowych

Obecność w roli Partnera czy Wystawcy kongresu znacząco wspiera kształtowanie wizerunku firmy, utrwala relacje z klientami i pozycję eksperta merytorycznego w branży.

Skorzystaj z oferty, która daje konkretne efekty biznesowe i gwarantuje dołączenie do elitarnego grona Partnerów kongresu!

PARTNERZY | WYSTAWCY | MEDIA

XXVII EDYCJI KONGRESU KADRY

UCZESTNICY O KONGRESIE

SPRAWDŹ CO O NAS MÓWIĄ
Wyjątkowe spotkanie, dla których HR jest pracą i pasją. Inspirujące wystąpienia, ciekawe prelekcje, świetna organizacja… - polecam!

Renata Zajkowska PFLEIDERER

Kongres Kadry to najbardziej profesjonalnie przygotowane spotkanie świata HR w jakim miałem przyjemność uczestniczyć. Zarówno logistyka jak i przede wszystkim merytoryka tego wydarzenia są na najwyższym poziomie. 2 inspirujące dni, gdzie pierwszy dzień to prelekcje plenarne a drugi ścieżki tematyczne skupione na aktualnych wyzwaniach HR to sprawdzona formuła i gwarancja dobrze zainwestowanego czasu. Gorąco polecam!

Piotr Świętochowski HCM Senior Sales Manager

Opiniotwórcze i najbardziej liczące się wydarzenie w branży HR. Wysoki poziom organizacyjny i merytorycznie gwarantowany. „Must be” każdego szefa HR.

Anna Tkaczyk Praktyk HR

ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM

LUB PRELEGENTEM KONGRESU KADRY

Napisz do nas


Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Polityki Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nowoczesną Firmę S.A. w celach marketingowych.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Nowoczesną Firmę S.A. w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych.*

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

TELEFON

+22 314 14 30

MAIL

promocja@nf.pl

ADRES

Digital Knowledge Village
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa