Jak było na Kongresie Kadry?

Jak było na Kongresie Kadry?

Jak było na Kongresie Kadry?

Zachęcamy do przejrzenia pierwszych zdjęć kongresowych. Prelekcje z Dnia Inspiracji oraz Mocny duet na finał w naszym obiektywie. Zobaczcie TUTAJ!


Niespodzianka na dla Uczestników Kongresu Kadry!

Niespodzianka dla Uczestników Kongresu Kadry:
Digital Knowledge Village i Korotki Music mają dla Was wyjątkową nowatorską propozycję! Tego jeszcze nie było! Połączyliśmy warsztaty detektywistyczne, zajęcia z werbalnej i niewerbalnej komunikacji i praktycznej wiedzy psychologicznej o poznaniu utajonym ze sztuką teatralną. Marcin Przytulski i Aleksandra Szwed będą mieli przyjemność zaprezentować Państwu na Kongresie Kadry swoje nowatorskie działania i zaprosić Was na " Na Linii Strzału - sztukę teatralną i Warsztaty dla biznesu", które w formie całodniowej odbędą się 9 lutego i 15 marca w Digital Knowledge Observatory.

Niespodzianka na dla Uczestników Kongresu Kadry!
Kongres już tuż! A podczas Kongresu: konkursy, niespodzianki, prezenty!

Wybierasz się na Kongres Kadry? Pobierz aplikację!

Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Google Play jaki i App Store.
Dzięki aplikacji mają Państwo możliwość oceny poszczególnych wystąpień - do czego serdecznie zachęcamy, bo bardzo nam zależy na Państwa opinii.
Oprócz dostępu do programu wydarzenia - aplikacja umożliwia także zaplanowanie dnia na konferencji - będzie Państwu przypominać o nadchodzących wystąpieniach.

Wybierasz się na Kongres Kadry? Pobierz aplikację!
Program XXVI edycji Kongresu Kadry już prawie zamknięty!

Zostań Partnerem Kongresu Kadry!

Kongres Kadry jest doskonałą okazją do nawiązania i budowania trwałych relacji biznesowych. Obecność w roli Partnera czy Wystawcy kongresu znacząco wspiera kształtowanie wizerunku firmy, utrwala relacje z klientami i pozycję eksperta merytorycznego w branży.
Gwarantujemy bezpośrednie dotarcie do decydentów personalnych, którzy dzięki kongresowi mogą stać się również Państwa klientami.
Skorzystaj z oferty, która daje konkretne efekty biznesowe i gwarantuje dołączenie do elitarnego grona Partnerów kongresu.
Zapytaj o ofertę: promocja@nf.pl


Zostań Partnerem Kongresu Kadry!
Zostań prelegentem Kongresu Kadry!

Zostań prelegentem Kongresu Kadry!

Budujemy program XXVI Kongresu Kadry. Tym razem prezentacje będą nawiązywać do hasła przewodniego: „W stronę człowieka…#nowepokolenia #nowewartości.
Zapraszamy praktyków zarządzania – menedżerów HR, HR biznes partnerów, dyrektorów personalnych - do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.
Poszukujemy ciekawych projektów personalnych, niestandardowych rozwiązań w zakresie zarządzania ludźmi.
Zgłoszenia przyjmuje Anna Włudarczyk – menedżer projektu
Kontakt:
anna.wludarczyk@nf.pl
Tel. 22/314 14 63


Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z