Kongres już tuż... a na Kongresie moc atrakcji!

Kongres już tuż... a na Kongresie moc atrakcji!

Zobacz, które firmy przygotowały TYLKO dla uczestników XXV edycji Kongresu Kadry specjalne niespodzianki:

PARTNER GŁÓWNY


1.    Konkurs niespodzianka otwierający Teta Evening. Szczegóły na otwarciu wieczoru.
2.    Konkurs  z  monidłami  –  zrób  zdjęcie  w  monidle  firmy  Teta  przedstawiającym  styl  ubioru modowego z pięciu okresów z ostatnich 30–tu lat i prześlij go na Facebook z hashtagiem #Teta30lat. Trzy najlepsze zdjęcia wygrywają voucher do day spa.
3.    Konkurs a właściwie zabawa – jeśli masz w tym roku 30 lat zgłoś się z dowodem na stoisko Teta i odbierz upominek z okazji 30–lecia. Trzy pierwsze osoby dostają prezent.Zadaniem uczestników będzie oszacowanie wagi skrzynki z owocami, każdy będzie mógł ją podnieść ocenić ile wazy. Zwycięży ta osoba, która poda wagę najbliższą rzeczywistej. Do wygrania nowoczesna wyciskarka do soków.Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze hasło promujące markeplace rekrutacyjny HRfactory.pl lub odpowiadające na pytanie: czym dla Ciebie jest marketplace rekrutacyjny? Do wygrania ciekawe nagrody!Wypełnij formularz, który jest dostępny na stoisku Mind LAB, dołącz wizytówkę i spróbuj szczęścia w losowaniu. Nagroda do wyboru: jednodniowe szkolenie dla 12 pracowników z firmy lub Profi l Indywidualny Insights Discovery wraz z całodniową konsultacją.


Czy masz ochotę na chwilę relaksu? Odpocznij po pracy korzystając z naszych benefitów! Zapraszamy do udziału w loterii wizytówek, w której do wygrania będą bony SPA oraz podwójne zaproszenia do kina.


Prezent marzeń, dostawca prezentów w formie niezapomnianych przeżyć zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wizytówkowym.
Z pozostawionych wizytówek wylosujemy 3 atrakcyjne nagrody:
•    Romantyczna kolacja
•    Masaż relaksacyjny
•    Jazda Ferrari

Wśród  osób,  które  pozostawią  na  stoisku  swoją  wizytówkę  wylosujemy  jedna  osobę, która otrzyma Voucher na pobyt w ośrodku Primavera. Będzie to zaproszenie dla dwóch osób na 3 dniowy pobyt (dwa noclegi) z pełnym wyżywieniem, nieograniczonym dostę-em do Parku Wodnego, strefy saun i jacuzzi.Serdecznie zachęcamy do odwiedzania stoisk!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z