Niespodzianka na dla Uczestników Kongresu Kadry!

Niespodzianka na dla Uczestników Kongresu Kadry!

Niespodzianka na dla Uczestników Kongresu Kadry:
Digital Knowledge Village i Korotki Music mają dla Was wyjątkową nowatorską propozycję! Tego jeszcze nie było! Połączyliśmy warsztaty detektywistyczne, zajęcia z werbalnej i niewerbalnej komunikacji i praktycznej wiedzy psychologicznej o poznaniu utajonym ze sztuką teatralną. Marcin Przytulski i Aleksandra Szwed będą mieli przyjemność zaprezentować Państwu na Kongresie Kadry swoje nowatorskie działania i zaprosić Was na " Na Linii Strzału - sztukę teatralną i Warsztaty dla biznesu", które w formie całodniowej odbędą się 9 lutego i 15 marca w Digital Knowledge Observatory.

Na Linii Strzału
sztuka teatralna i szkolenie dla biznesu
Stworzyliśmy go, by efekty na długo pozostały w głowach uczestników.

Na Linii Strzału składa się z sześciu elementów: dwa akty dramatu kryminalnego „Na Linii Strzału”, które są przedzielone trzema warsztatami, oraz specjalnej części tworzonej bezpośrednio razem z Wami.

Pierwszy akt „Na Linii Strzału”, kiedy poznajemy naszych bohaterów i dajemy się wciągnąć klimatowi Warsztatów, interaktywne zajęcia z prowadzącymi:

        POKÓJ ZDARZEŃ - zagadki z elementami detektywistyki. Czyli jak postawić na swoim. Rozwiązujemy zagadki i poznajemy techniki detektywistyczne. Zabawa warsztatowa z Marcinem Przytulskim - twórcą koncepcji i producentem eventu Na Linii Strzału
        TEATRALIZACJA ŻYCIA - praca z aktorami przy tworzeniu scenek i odkrywaniu swoich możliwości. Warsztaty z komunikacji werbalnej i niewerbalnej w tym z różnymi typami osobowości. Warsztaty z mistrzami teatru i telewizji: Aleksandrą Szwed i Markiem Siudymem
        POZNANIE UTAJONE - niejawne procesy u osób twórczych w sztuce i biznesie. Nauka o kreatywności i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań. Spotkanie z Markiem Chojnackim. Autorem scenariusza sztuki, jej reżyserem, trenerem biznesu, socjologiem.
   Drugi akt „Na Linii Strzału”. Po emocjach warsztatowych znów spotykamy naszych bohaterów na scenie.

   Finał, który jest bardzo ważny! To czas na podsumowanie naszych spotkań, opowiedzenie o emocjach i przeżyciach, oraz... na przygotowanie i przedstawienie alternatywnego zakończenia sztuki. To od Was zależy, jak potoczą się losy bohaterów w ostatnich chwilach spektaklu.


Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z