Anna Muszyńska-Jurków

Anna Muszyńska-Jurków

Head of HR w PAYBACK

Jest odpowiedzialna za budowanie strategii HR i rozwój organizacji. W zakres jej kompetencji wchodzą m. in. budowanie i rozwój zespołu managerskiego, zarządzanie talentami, tworzenie programów rozwojowych, inicjowanie projektów wpływających na kulturę wewnętrzną firmy i zwiększanie efektywności organizacji.


O prelegencie

Do Jej obowiązków należy podejmowanie działań, które wpływać będą na kreowanie wizerunku PAYBACK, jako pracodawcy, jak również usprawnienie procesów i polityk wewnętrznych.
Jest specjalistą w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii personalnej, a także koordynowaniu procesów „ludzkich”. Zajmowała się wspieraniem zarówno managerów w efektywnym zarządzaniu zespołami, jak i pracowników, np. w temacie indywidualnego rozwoju zawodowego. Jest inicjatorką projektów wpływających na zaangażowanie i satysfakcję z pracy oraz działań w zakresie Work-Life Balance. Jest certyfikowanym coachem MBTI oraz Extended Disc. Zanim podjęła pracę w Loyalty Partner Polska, współpracowała z Microsoft oraz Johnson & Johnson.


Wystąpienia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z