Tomasz Kozłowski

Tomasz Kozłowski

Psycholog, coach, specjalista diagnozowania zespołów i przywództwa oraz interwencji kryzysowej

W obszarze projektów team building pracuje w Polsce i w Nowej Zelandii. Prowadzi szkolenia z uwzględnieniem aspektów międzykulturowych. Autor projektów szkoleniowych dotyczących funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. 

O prelegencie

Tomasz Kozłowski jest psychologiem, który posiada doświadczenie w pracy z managerami oraz osobami zarządzającymi w różnych organizacjach (np. praca z oficerami NATO w obszarze przywództwa transformacyjnego, działania na rzecz zespołów sił specjalnych).
Uczestnictwo w kilkuset akcjach i wyprawach ratunkowych dały mu możliwość obserwacji ludzi podczas pracy, która pozostaje pod ogromnym wpływem czynników psychologicznych i środowiskowych. Jako instruktor ratownictwa górskiego często zarządzał akcjami oraz zespołami ratowniczymi pracującymi pod ogromną presją czasu oraz wagi podejmowanych decyzji. Bardzo cennym doświadczeniem był również udział w rekordowym skoku spadochronowym ze stratosfery (10.735 m). Było to niezwykle trudne zadanie zespołu projektowego, które po 2,5 roku przygotowań zakończyło się sukcesem, ale co jeszcze ważniejsze, zebraniem obszernego materiału na temat działań w niezbadanym wcześniej przez uczestników obszarze. Doświadczenie w pracy z managerami oraz zespołami z wielu krajów daje mu także możliwość nabrania potrzebnego w tej pracy dystansu oraz postawy otwartości na każdą rozwiązywaną kwestię, problem, czy zadanie. Praca w obszarze interwencji kryzysowej, tj. w tych sytuacjach, kiedy pomaga ludziom stającym naprzeciw dramatów, traumy, katastrof, nagłej śmierci kogoś w pracy, klęsk żywiołowych, daje Tomaszowi Kozłowskiemu możliwość pomocy innym w zmaganiu się z największymi kryzysami, które może rozwiązywać dzięki jego wiedzy i doświadczeniom nabytym podczas tej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy. Zapraszany jako ekspert do TVN 24, POLSAT NEWS oraz TVP INFO. Autor książki "Historia tysiąca lęków".

Wystąpienia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z