CORAZ SZYBCIEJ JEST CORAZ SZYBCIEJ – RZECZ O TYM JAK ROZWÓJ TECHNOLOGII I WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI DEFINIUJE DUCHA NASZYCH CZASÓW

Żyjemy w niewiarygodnie ciekawych czasach.  Galopujący  rozwój  technologii, wirtualnej rzeczywistość  i sztucznej inteligencji zmienia świat a to pociąga za sobą konkretne wyzwania dla nas wszystkich – dla naszego codziennego życia ale także dla biznesu – w tym dla menedżerów zarządzających ludźmi.
Nasze 15 lat, to 30 naszych rodziców i 60 lat naszych dziadków. Przyszłość nie będzie się zmieniała w takim tempie, jak przeszłość a to za sprawą olbrzymiego  wzrost popularności technologii mobilnych.
Interesującym przykładem zmian są urządzenia Virtual Reality (wirtualna rzeczywistość). Filtry z trendem VR są co prawda od 30 lat, ale dzięki rosnącej mocy obliczeniowej i dostępności urządzeń typu Oculus Rift – zmienią świat. Ich zastosowań jest mnóstwo: np. nieruchomości, biura podróży, sztuka, ale też rekrutacja, szkolenia czy onboarding.
Konkluzja jest jedna: każdy kto zignoruje tempo zmian technologicznych - odpadnie. Dotyczy to zarówno życia codziennego, jak i biznesu – a w tym także działów personalnych.

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z