Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Izabela Błażowska

Senior HR Business Partner Techland

Senior HR Business Partner w Techland Sp. z o.o. Od kilkunastu lat związana z HR, od 2 lat w branży gier komputerowych. Wcześniej pracowała na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w firmach z obszaru retail oraz usług finansowych. Jej doświadczenie obejmuje tworzenie i wdrażanie rozwiązań HR w Polsce i regionie CEE, podnoszenie efektywności organizacji i liderów, zarządzanie zespołami i rozwojem pracowników. Absolwentka socjologii oraz studiów podyplomowych z zakresu ZZL, a także Szkoleń i rozwoju. Poza pracą pasjonatka górskich wypraw, dobrego designu i szeroko pojętej kultury.

 

Tytuł prelekcji

ROZWÓJ Z SENSEM. JAK STWARZAĆ MOŻLIWOŚCI UCZENIA SIĘ I BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW W POSZERZANIE SWOICH KOMPETENCJI

Rozwój zawodowy pracowników i transformacja sposobów ich edukacji to obecnie jeden z najważniejszych trendów HR-owych w Polsce i na świecie. Szczególnie Millenialsi wymagają od pracodawców stwarzania im warunków do ciągłego wzbogacania swoich umiejętności zawodowych. Jak inwestować w rozwój skutecznie, równocześnie budując w pracownikach poczucie odpowiedzialności za własny rozwój? W prezentacji pokażemy, na jakich filarach oparliśmy system rozwoju w Techlandzie oraz opowiemy o konkretnych rozwiązaniach, które wypracowaliśmy i ich przełożeniu na doświadczenia pracowników.


15 maja 2018
wtorek 12:00-12:40
SALA B