Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Karolina Borodzińska

HR Business Partner Techland

HR BP w Techland Warszawa Sp. z o.o. Do pełnienia tej roli doprowadziły ją wcześniejsze doświadczenia zawodowe oparte na procesach kadrowych, rekrutacyjnych oraz budowaniu angażującego środowiska pracy przy codziennej współpracy z kadrą menedżerską. Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Administracja oraz studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Tytuł prelekcji

ROZWÓJ Z SENSEM. JAK STWARZAĆ MOŻLIWOŚCI UCZENIA SIĘ I BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW W POSZERZANIE SWOICH KOMPETENCJI

Rozwój zawodowy pracowników i transformacja sposobów ich edukacji to obecnie jeden z najważniejszych trendów HR-owych w Polsce i na świecie. Szczególnie Millenialsi wymagają od pracodawców stwarzania im warunków do ciągłego wzbogacania swoich umiejętności zawodowych. Jak inwestować w rozwój skutecznie, równocześnie budując w pracownikach poczucie odpowiedzialności za własny rozwój? W prezentacji pokażemy, na jakich filarach oparliśmy system rozwoju w Techlandzie oraz opowiemy o konkretnych rozwiązaniach, które wypracowaliśmy i ich przełożeniu na doświadczenia pracowników.


15 maja 2018
wtorek 12:00-12:40
SALA B