Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Kayah

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, współwłaścicielka firmy fonograficzne Kayax – przystani dla artystów innych, oryginalnych, niepokornych. Takich jak ona sama. Muzyk wszechstronny. Każda jej płyta to próba zmierzenia się z kolejnym gatunkiem muzycznym, inną stylistyką i wrażliwością. Artystka znana zarówno z niekwestionowanych hitów, takich jak Prawy do lewego, Supermenka, Testosteron, Na językach, Za późno, czy najnowszych: Po co i zaśpiewanego z Grzegorzem Hyżym Podatek od miłości, jak i niszowych muzycznych projektów. Kayah to również wspaniała mówczyni motywacyjna, która łącząc funkcje artystki, szefowej firmy, matki i głowy rodziny, poprzez ciekawe anegdoty i zabawne opowieści z własnego życia, doskonale motywuje zgromadzone na spotkaniach osoby, do podejmowania życiowych wyzwań i realizacji marzeń.

 

Tytuł prelekcji

PRAWDA O MNIE, JAK PRAWDA BYWA WZGLĘDNA, BO JAK KOBIETA KAŻDA JESTEM ZMIENNA - JAKA JA KAYAH W ŻYCIU, NA SCENIE I W BIZNESIE

Supermanka. Śpiewała, że jest kamieniem i skałą. I że się podnosi jak Feniks z popiołów. Kayah nie ustaje w poszukiwaniach. Każda jej płyta to próba zmierzenia się z kolejnym gatunkiem muzycznym, inną stylistyką i wrażliwością. To jedna z niewielu postaci na naszej scenie muzycznej, której udało się nie tylko odnieść sukces artystyczny i komercyjny, ale również pomóc wielu młodym wykonawcom. Jednak jej codzienność to nie jest stabilna, ciepła posadka, to brutalny świat, w którym trzeba co chwila zdawać egzamin i to publicznie. Kayah to wspaniała mówczyni motywacyjna, która łącząc funkcje artystki, szefowej firmy, matki i głowy rodziny, poprzez ciekawe anegdoty i zabawne opowieści z własnego życia, doskonale motywuje do działania.
Spotkanie z Kayah poprowadzi Sebastian Kotow.


14 maja 2018
poniedziałek 16:20-17:00