Wyjątkowa baza wiedzy i inspiracji

Kongres Kadry Online PLUS

Kongres Kadry Online plus to samodzielne rozszerzenie formuły Kongresu Kadry. To zbiór blisko 40 materiałów (tekstów, ebooków oraz wideo), które tworzą wyjątkową bazę wiedzy. Zachęcamy: odkryj zasoby „plusa”! Ze zgromadzonych materiałów możesz korzystać do końca 2020 roku.

W naszej bazie wiedzy znajdziesz materiały, które dotyczą między innymi:

– zarządzania energią – swoją i zespołu,
– roli pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem,
– zwinnej komunikacji i zarządzania,
– nawyków zakupowych w czasie pandemii,
– mierzenia kultury organizacyjnej.

„Plus” to także 18 prelekcji wygłoszonych w czasie 31. edycji Kongresu Kadry! Teraz możesz je obejrzeć w dowolnym czasie i miejscu!

Dostęp do bazy wiedzy kosztuje jedynie 99 zł (+23% VAT)!

Szczególnie polecamy

WIDEO: IOS mentalny: jak budować inicjatywę, odpowiedzialność, samodzielność w zespole

Zachęcamy do obejrzenia zapisu prelekcji z Kongresu Kadry. Dowiesz się z niego między innymi, jak budować tzw. rozwojową mentalność pracowników, która jest otwarta na zmiany i innowacje oraz jak rozwijać przedsiębiorcze i kreatywne myślenie w zespole.

WIDEO: Trudna sprawa, czyli jak sobie radzić z ludźmi, gdy coś idzie nie tak

Tomek Michniewicz zdradza techniki, których używa na wyprawach, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli. Na wyprawy zabiera zespoły firmowe i indywidualnych klientów, często – powiedzmy – nie do końca przygotowanych na takie wyzwania. Reakcje są skrajnie różne – od zniechęcenia, przez zmęczenie, po panikę. Na każdą z nich również lider musi reagować inaczej.

WIDEO: Co mówi o firmie nasza kultura organizacyjna? Jak mierzyć organizację w czasach zarazy?

Kultura organizacyjna objawia się w tym, jak opowiadasz o firmie i w sposobie interakcji między członkami zespołu. Kulturę warto mierzyć i wzmacniać tak, aby przetrwała nawet czasy zarazy.

EBOOK: Life Energy Management – zarządzanie swoją energią

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zwiększyć swoją efektywność w pracy i życiu osobistym oraz z jakich narzędzi korzystać, aby osiągać mentalny spokój – ta publikacja jest dla Ciebie!

Kupo dostęp do „Plusa” – to tylko 99 zł*

* cena netto, +23% VAT. Materiały dostępne do 31. grudnia 2020 roku.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji! Zachęcamy do kontaktu mailowego (hr@meetandgrow.pl), telefonicznego (22 314 14 16). Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem uczestnictwa udostępnianie prelekcji jest zabronione.