32. edycja Kongresu Kadry:

HR

26-27 października 2020 roku
STACJONARNIE & ONLINE

Hotel Arche Krakowska, Warszawa

#KongresKadry #SerceRozum

O czym będzie 32. Edycja Kongresu Kadry?​

Żyjemy w historycznych czasach. Koronawirus zmienił praktycznie wszystko, a wspólnym mianownikiem tych zmian jest niepewność. HR wciąż musi realizować swoje podstawowe zadania: poszukiwać talentów, rekrutować, prowadzić proces onboardingowy czy współpracować przy zwolnieniach. Jednocześnie jednak jego rola się zmienia: nie tylko staje się partnerem biznesowym (mówimy o tym od lat, choć wciąż wiele jest do zrobienia), ale może stać się także liderem czasu niepewności, który może prowadzić zespoły pracowników przez meandry złożonej rzeczywistości. To ogromne wyzwanie, ale i niepowtarzalna szansa.

Aby osiągnąć ten cel HR musi – jak nigdy – oprzeć się na danych, stawiać na efektywność. Ale z drugiej strony musi być też źródłem empatii i zrozumienia. Dlatego serce i rozum nie mogą się dziś wykluczać; muszą współpracować i wzajemnie się uzupełniać.

Podczas 32. edycji Kongresu Kadry chcielibyśmy poruszyć tematy, które obecnie są szczególnie ważne. Wpisują się w hasło główne Kongresu (HR serca i rozumu), przekładając się na cztery praktyczne bloki tematyczne: Zdalny HR, HR oparty na danych, Efektywny Lider, Zdrowie: nowy priorytet.

Rozumiemy, że nie będzie nam dane spotkać się bezpośrednio w tak dużym gronie jak było to w poprzednich latach, dlatego przygotowaliśmy możliwość udziału w Kongresie w formie stacjonarnej i online.

Zapraszam Cię do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu polskiego HR-u. Do zobaczenia na Kongresie Kadry!

MONIKA NOWACKA-ŞAHİN
Dyrektorka programowa Kongresu Kadry
CEO meet&grow

32. edycja Kongresu Kadry odbędzie się w formule hybrydowej

Pierwszy dzień Kongresu (26 października – sesje plenarne) spędzimy razem z uczestnikami, którzy będą na Kongresie na miejscu oraz z tymi, którzy będą uczestniczyć online – sesje plenarne będą transmitowane online.

W drugim dniu Kongresu – 27 października – uczestnicy, którzy będą na miejscu będą mogli wybrać udział w jednej z dwóch ścieżek, zaś dla uczestników online będzie przygotowana jedna ścieżka – emitowana ze studia.

Wszyscy uczestnicy, zarówno Ci, którzy będą na miejscu, jak i Ci którzy będą online, będą mieli dostęp do wideo z wszystkich wystąpień Kongresu, co do których otrzymamy zgodę na rejestrację i zamieszczenie w bazie wystąpień (do dnia 31 grudnia 2020 roku).

Wystąpienia w ścieżkach drugiego dnia, zarówno dla uczestników, którzy będą na miejscu, jak i tych, którzy będą uczestniczyć online, będą dotyczyły tematów wokół czterech bloków tematycznych opisanych poniżej.

Poznaj bloki tematyczne Kongresu Kadry

Zdalny HR

Bierzemy na warsztat dobre praktyki z wykonywania podstawowych zadań HR-u, ale zdalnie. Od rekrutacji, onboardingu, przez budowanie zaangażowania i integrowania zespołu. Pytamy: jak realizować ambitne cele w duchu zrozumienia i wsparcia?

Zdrowie: nowy priorytet

Zdrowie stało się tematem numer jeden. Pytamy: jaka jest rola HR-u w tym obszarze? jak może stawać się liderem rewolucji zdrowia w firmach? jak może zachęcać ludzi do dbania o siebie?

Efektywny lider

Poruszymy takie tematy, jak: praktyk HR na LinkedIn, jak znaleźć czas na rozwój, zarządzanie czasem i energią. Pytamy: jak żyć i pracować mądrze i efektywnie? jak dbać o siebie i nie zatracić się w pracy?

HR oparty na danych

Przed działami HR stawiane są coraz bardziej wymagające cele. HR staje się odpowiedzialny za realizację strategii biznesowej oraz wyznaczanie możliwych kierunków rozwoju firmy. Pytamy: jak planować, monitorować i korygować działania, aby realizować cele organizacji?

KONGRES KADRY W LICZBACH

31

edycji (w tym po raz pierwszy Kongres online w maju 2020)

15 850

luczestników

2 120

prelegentów

640

godzin praktycznych prelekcji

570

partnerów

dołącz jako...

UCZESTNIK

Już dziś dołącz do wyjątkowej grupy uczestników Kongresu Kadry – STACJONARNIE LUB ONLINE! Dlaczego warto?

Dla uczestników stacjonarnych mamy ok. 250 miejsc w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Kongres na miejscu odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad BEZPIECZNEGO EVENTU.

Pozostałych uczestników zapraszamy do spotkania online!

 • Poznasz inspirujące wdrożenia i najlepsze praktyki prezentowane przez menedżerów zarządzających ludźmi w największych polskich organizacjach – praktycznie i bez ogólników; ok. 30 wystąpień dla uczestników stacjonarnych i ok. 20 wystąpień dla uczestników online!,
 • Odkryjesz najnowsze trendy, techniki i narzędzia, które pomogą Twojej firmie nie tylko przetrwać czas niepewności, ale zbudować zwycięską strategię na przyszłość,
 • Wrócisz do firmy z pomysłami, ideami i rozwiązaniami gotowymi do wdrożenia – to ważny krok na drodze budowania Twojej pozycji w organizacji,
 • Będziemy Cię zaskakiwać – chcemy, aby uczestnictwo w Kongresie Kadry było dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem!

Partner

Obecność w roli Partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:

 • Nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków HR,
 • Budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,
 • Poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,
 • Wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu Kongres Kadry może się odbywać!

Prelegent

Zapraszamy menedżerów i dyrektorów HR oraz liderów firm, którzy na co dzień zarządzają organizacjami i zespołami pracowników do:

 • Dzielenia się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w trakcie wdrożenia projektów HR-owych – zwłaszcza w czasach epidemii koronawirusa oraz poprzednich kryzysów,
 • Umacniania pozycji doświadczonego praktyka HR – pokaż swoje doświadczenie i buduj autorytet eksperta,
 • Wspierania działań związanych z budowaniem wizerunku dobrego pracodawcy – Twoja obecność to także wsparcie dla Twojej organizacji,
 • Wzmacniania kontaktów branżowych i poznawania nowych osób – poprzez budowanie sieci kontaktów LinkedIn i rozmowy na żywo.

Prelegenci 32. edycji Kongresu Kadry

Adam Sztaba

Kompozytor, pianista, dyrygent i producent muzyczny.

Artur Pęksyk

Dyrektor marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu, PORTA KMI POLAND SA
Diana Nowek

Diana Nowek

PhD Reasercher, Vienna University of Business and Economics

DLACZEGO WARTO zostać
uczestnikiem KONGRESu KADRY?

Odtwórz wideo

"Ciągły rozwój jest naszą potrzebą i koniecznością"

Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny, Członek Zarządu Grupy Żywiec

Odtwórz wideo

"Jesteśmy ciekawi, przychodzimy się uczyć"

Katarzyna Pawlikowska, Autorka Książki "Yestem Kobietą"

Odtwórz wideo

"Żeby myśleć o przyszłości, musimy wiedzieć, co to dla nas oznacza"

Dawid Bieńkowski, HR Leader Bridgestone

"To, czego szukamy"

Maja Paradecka, HR Manager Kemira Gdańsk

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

"Wydarzenie, które współtworzyło polską społeczność HR-ową"

Szymon Kudła, Mówca i Inspirator Biznesowy

partnerzy kongresu kadry

pakiety uczestnictwa
dla praktyków hr

oferta nie dotyczy dostawców produktów i usług dla HR-u

Bilet stacjonarny

Wartość biletu: 2195 zł

Cena dla Ciebie

1650 zł + 23% VAT

NIŻSZA CENA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA!

 • Spotkajmy się na Kongresie! Udział w dwóch dniach Kongresu Kadry na żywo (26-27 października).
 • Mnóstwo wiedzy! Około 30 wystąpień. Pierwszy dzień Kongresu Kadry: 10 sesji plenarnych. Drugi dzień: dwie ścieżki równoległe (w każdej ścieżce 10 wystąpień). Wybierasz udział w jednej ścieżce; wystąpienia z drugiej ścieżki równoległej otrzymasz w formie wideo po Kongresie.
 • Coś dla ciała. Przerwy kawowe i lunche oraz wieczorne spotkanie HR w bezpiecznych warunkach, w wybranym miejscu w Warszawie.
 • Dostęp do wideo z wystąpień Kongresu Kadry – ze ścieżek na żywo i ścieżki online – do końca 2020 roku.
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa – między innymi: maksymalnie 250 osób na 1400 m kw. powierzchni, numerowane miejsca dla każdego uczestnika.
 • Dziękujemy, że jesteś z nami! Specjalny dyplom uczestnictwa w 32. edycji Kongresu Kadry.

Bilet online

Wartość biletu: 1090

Cena dla Ciebie

800 zł + 23% VAT

NIŻSZA CENA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA!

 • Bądź z nami online! Oglądaj wystąpienia Kongresu Kadry online z domu lub z biura (26-27 października).
 • Mnóstwo wiedzy! Około 20 wystąpień. Pierwszy dzień Kongresu: 10 sesji plenarnych. Drugi dzień: ścieżka online w godzinach 11:30-16:30.
 • Możliwość wspólnego oglądania transmisji online (26 października) w Twoim mieście (grupa do 25 osób): Poznań, Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław – networking i poczęstunek w bezpiecznych warunkach.
 • Dostęp do wideo z wystąpień Kongresu Kadry – ze ścieżek na żywo i ścieżki online – do końca 2020 roku.

tak było na poprzednich Kongresach Kadry

Zgłoś się jako prelegent