Dlaczego warto wybrać Pakiet Premium?

Dlaczego warto wybrać Pakiet Premium?

Znajdziesz w nim zaproszenie do udziału we wszystkich prelekcjach KONGRESU KADRY (14-15 maja), lunche i przerwy kawowe, udział w Wieczorze HR, podczas którego zapraszamy na recital Izy Kowalewskiej „Pod dachami Paryża”. Po recitalu czekać będzie na Ciebie kolacja z lampką wina, networking przy muzyce i atrakcje w świecie wirtualnej rzeczywistości przygotowane przez InGame. Oprócz tego wyłącznie w Pakiecie Premium znajdziesz:
• Voucher na masaż biurowy dla pracowników – dla grupy do 15 osób. Masaże z dojazdem do biura na terenie: Warszawy, Gdańska, Sopotu, Gdyni, Wrocławia, Krakowa, Torunia, Poznania, Rzeszowa. Voucher ufundowany przez firmę Fell-it masaż biurowy.
Ekskluzywny warsztat transformacyjny budujący samoświadomość „Witajcie w swojej bajce”. Warsztat pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie i odkryć na podstawie dziecięcej bajki swój skrypt na dorosłe życie. Analiza bajki jest poruszającym doświadczeniem i może być ciekawym wstępem do dalszej pracy rozwojowej. Pozwala poznać przekonania o sobie, innych i świecie, które stanowią sedno naszego skryptu – naszej decyzji o tym, jak chcemy przeżyć życie. Warto to wiedzieć, jeśli chcemy żyć i pracować świadomie. Warsztat poprowadzi Anna Tkaczyk – coach, mentor i konsultant HR, która specjalizuje się w projektach transformacji zawodowej i  życiowej.
Proponowane terminy:
13.05, czas trwania: 17.00 - 20.30
20.05, czas trwania: 17.00 - 20.30
Miejsce: BOBO Coworking Crown Point, ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa. Napoje (kawa, herbata i woda) na miejscu.


ZGŁOŚ SIĘ!

Z