H@R wybiera - uczestnicy Kongresu wybiorą prelekcję

H@R wybiera - uczestnicy Kongresu wybiorą prelekcję

Witamy i zapraszamy do udziału w konkursie H@R Wybiera!

Jesteś praktykiem zarządzania ludźmi, konsultantem biznesowym, trenerem, mówcą?
Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, pomysłem, ideą z obszaru HR i uważasz, że to może zainteresować uczestników Kongresu Kadry?
Spróbuj swoich sił w konkursie H@R Wybiera.
Nagraj film
o proponowanym temacie prelekcji, zdobądź największą liczbę głosów (minimum 60) i poprowadź prezentację podczas XXVIII Kongresu Kadry.

Co wygrasz ?

Możesz zostać prelegentem XXVIII Kongresu Kadry i rozpocząć swoim wystąpieniem drugi dzień Kongresu (13 listopada) podczas specjalnej, plenarnej sesji “Biznes o poranku”. Trafisz do grona prelegentów najbardziej prestiżowego wydarzenia w polskiej branży HRM i otrzymasz zaproszenie do udziału w dwóch dniach Kongresu - 12-13 listopada 2018. Jest o co walczyć!

Jak wygrać?

Nic prostszego. Nagraj film nie dłuższy niż 1 minuta, w którym opowiesz potencjalnym uczestnikom Kongresu Kadry, czym chcesz się podzielić podczas wystąpienia, dlaczego warto na Ciebie głosować i co zyskają uczestnicy, jeśli Twoja prezentacja trafi do programu.
Film prześlij za pośrednictwem serwisu wetranser.com  na adres : kontakt@b2blab.pl z dopiskiem Konkurs H@R Wybiera.
My umieścimy go na stronie kongreskadry.pl/konkurs i od tego momentu możesz zabiegać o głosy potencjalnych uczestników i fanów. To wystarczy. :)

Główne zasady nagrywania filmu.

Jeśli jesteś dostawcą produktów lub usług dla HR, konsultantem, trenerem, nie promuj swoich usług w filmie a tym bardziej w prezentacji. Liczy się tylko prelekcja merytoryczna.

Musisz zdobyć jak największą liczbę głosów, aby wygrać Konkurs, ale nie mniej niż 60 głosów. Kongres Kadry zapewnia promocję Konkursu i zgłoszonych prelekcji, ale masz możliwość zdobywania głosów niezależnie, korzystając ze swoich fanów w mediach społecznościowych. Podziel się z nimi informacją, że startujesz w Konkursie i zachęć, aby na Ciebie głosowali. Pamiętaj, liczy się liczba zdobytych głosów.

Czas trwania konkursu


Konkurs rusza 3 września 2018 roku. Zbieramy filmy konkursowe do 28 września. Pamiętaj, że im wcześniej wyślesz film, tym dłużej Twój film będzie promowany. 
Zwycięzca głosowania zostanie wyłoniony 10 października. 12 października zostanie oficjalnie przedstawiony w programie Kongresu Kadry i trafi do zaszczytnego grona prelegentów.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU


Kontakt

W sprawie Konkursu skontaktuj się z Błażejem Pianowskim
tel.  608472753
e-mail: kontakt@b2blab.pl
Z