Po 29. Kongresie: czy wartości mogą być przewagą w biznesie?

Po 29. Kongresie: czy wartości mogą być przewagą w biznesie?

W dniach 14-15 maja 2019 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się 29 edycja Kongresu Kadry – branżowego spotkania HR-owców, czyli menedżerów zarządzających ludźmi w organizacjach. Każda edycja poświęcona jest innej tematyce. Tym razem tematem przewodnim były wartości firmowe.  
Ponad 80 prelegentów poszukiwało odpowiedzi na pytania jak kreować, wdrażać i uczynić wartości realnym narzędziem w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku klienta i pracownika. Wszystko pod hasłem przewodnim Kongresu: Autentyczne wartości – Wspaniałe firmy.
Ponad 400 uczestników miało okazję  spotkać znakomitych mówców i zainspirować się do działania nie tylko w obszarze biznesowym, ale również osobistym. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi  Piotr Krupa, współzałożyciel i prezes spółki KRUK SA, Cezary Wójcik - ekonomista, profesor nadzwyczajny, założyciel i dyrektor Center for Leadership czy Dariusz Duma – filozof, przedsiębiorca, mentor.  Warte odnotowania są prezentacje Yurija Drabenta i Szymona Hołowni, którzy poszukiwali odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę jest istotne w życiu.
Na Kongresie nie mogło zabraknąć gorących tematów,  a tak jest w przypadku Pracowniczych Planów Kapitałowych. Organizatorzy przybliżyli uczestnikom szanse i wyzwania związane z wdrożeniem PPK w firmie.
Drugiego dnia Kongresu, doświadczenia związane z kreowaniem i wdrażaniem wartości w biznesie przedstawiali HR-owcy z takich organizacji jak: Groupon, Credit Agricole Bank Polska, AVON, KMD Poland, Wirtualna Polska, Philip Morris International, Deloitte Poland, PKO Bank Polski, Toyota Motor Manufacturing Poland, Volkswagen Poznań, Henkel Polska i wielu innych.
Kongres zakończył się Mocnym akcentem na finał w wykonaniu Tomka Michniewicza – podróżnika, reportera, jednego z najwyżej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce.
Kongres Kadry odbywa się dwa razy do roku: wiosną i jesienią. Organizatorzy już dziś zapraszają na 30 edycję, która odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2019. Więcej informacji już wkrótce.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z Kongresu:

I zachęcamy do zobaczenia GALERII ZDJĘĆ.