H@R wybiera

Weź udział w Konkursie H@R wybiera. Nagraj film z zapowiedzią prezentacji, zdobądź największą liczbę głosów i poprowadź prelekcję podczas XXIX Kongresu Kadry.

Witamy i zapraszamy do udziału w konkursie H@R Wybiera!

Jesteś praktykiem zarządzania ludźmi, konsultantem biznesowym, trenerem, mówcą?
Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, pomysłem, ideą z obszaru HR i uważasz, że to może zainteresować uczestników Kongresu Kadry?
Spróbuj swoich sił w konkursie H@R Wybiera.

Co wygrasz ?

Możesz zostać prelegentem XXIX Kongresu Kadry i rozpocząć swoim wystąpieniem drugi dzień Kongresu (15 maja) podczas specjalnej, plenarnej sesji “Biznes o poranku”. Trafisz do grona prelegentów najbardziej prestiżowego wydarzenia w polskiej branży HRM i otrzymasz zaproszenie do udziału w dwóch dniach Kongresu - 14-15 maja 2019. Jest o co walczyć!

Jak wygrać?

Nic prostszego. Nagraj film nie dłuższy niż 1 minuta, w którym opowiesz potencjalnym uczestnikom Kongresu Kadry, czym chcesz się podzielić podczas wystąpienia, dlaczego warto na Ciebie głosować i co zyskają uczestnicy, jeśli Twoja prezentacja trafi do programu. Film prześlij za pośrednictwem serwisu wetransfer.com  na adres : kontakt@b2blab.pl z dopiskiem Konkurs H@R Wybiera. My umieścimy go na stronie kongreskadry.pl/konkurs i od tego momentu możesz zabiegać o głosy potencjalnych uczestników i fanów. To wystarczy. :)

Główne zasady nagrywania filmu

Jeśli jesteś dostawcą produktów lub usług dla HR, konsultantem, trenerem, nie promuj swoich usług w filmie a tym bardziej w prezentacji. Liczy się tylko prelekcja merytoryczna.

Musisz zdobyć jak największą liczbę głosów, aby wygrać Konkurs, ale nie mniej niż 60 głosów. Kongres Kadry zapewnia promocję Konkursu i zgłoszonych prelekcji, ale masz możliwość zdobywania głosów niezależnie, korzystając ze swoich fanów w mediach społecznościowych. Podziel się z nimi informacją, że startujesz w Konkursie i zachęć, aby na Ciebie głosowali. Pamiętaj, liczy się liczba zdobytych głosów.

Czas trwania konkursu


Konkurs rusza 1 lutego 2019. Zgłoszenia przyjmujemy do 20.03.2019. Pamiętaj, że im wcześniej wyślesz film, tym dłużej Twój film będzie promowany. 
Zwycięzca głosowania zostanie wyłoniony 1 kwietnia 2019. 15 kwietnia zostanie oficjalnie przedstawiony w programie Kongresu Kadry i trafi do zaszczytnego grona prelegentów.

Kontakt

W sprawie Konkursu skontaktuj się z Błażejem Pianowskim
tel.  608472753
e-mail: kontakt@b2blab.pl

Z