Katarzyna Cymerman

Katarzyna Cymerman

Dyrektor ds. HR w Microsoft

O prelegencie

Katarzyna Cymerman, dyrektor ds. HR w Microsoft, związana jest z firmą od ponad 7 lat i odpowiada za politykę personalną w polskim oddziale firmy.

Kasia posiada bogate doświadczenie w budowaniu strategii dotyczącej zasobów ludzkich i wdrażaniu jej w całej organizacji, w tym w obszarze rekrutacji i planów sukcescji kadr kierowniczych, mentoringu oraz programów rozwoju i oceny kompetencji Talentów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zmianą i transformacji kulturowej nastawionej na budowanie zaangażowanych Zespołów osiagających długofalowe sukcesy.
 
Na poprzednim stanowisku zarządzała obszarem spraw personalnych między innymi w dziale Marketing & Operations oraz w dziale Consumer & Device Sales na region Europy Środkowo-Wschodniej Jej wcześniejsze role w Microsoft były związane z rekrutacją i rozwojem talentów w Europie Środkowo-Wschodniej oraz transformacją i wdrożeniem nowego modelu pozyskiwania  talentów w całej Europie. Przed dołączeniem do Microsoft w 2011 roku, zajmowała różne stanowiska w działach personalnych, a także pełniła role doradcze w firmach z obszaru Executive Search.
 
Katarzyna Cymerman jest absolwentką Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prywatnie uwielbia podróżować i spędzać aktywnie czas ze swoją rodzinąWystąpienia