H@R wybiera

H@R wybiera

Konkurs

O prelegencie

Głosowanie trwa do 25 kwietnia 2019 do godziny 13:00


Witamy i zapraszamy do udziału w konkursie H@R Wybiera!

Jesteś praktykiem zarządzania ludźmi, konsultantem biznesowym, trenerem, mówcą?
Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, pomysłem, ideą z obszaru HR i uważasz, że to może zainteresować uczestników Kongresu Kadry?
Spróbuj swoich sił w konkursie H@R Wybiera.

Co wygrasz ?

Możesz zostać prelegentem XXIX Kongresu Kadry i rozpocząć swoim wystąpieniem drugi dzień Kongresu (15 maja) podczas specjalnej, plenarnej sesji “Biznes o poranku”. Trafisz do grona prelegentów najbardziej prestiżowego wydarzenia w polskiej branży HRM i otrzymasz zaproszenie do udziału w dwóch dniach Kongresu - 14-15 maja 2019. Jest o co walczyć!

Jak wygrać?

Nic prostszego. Nagraj film nie dłuższy niż 1 minuta, w którym opowiesz potencjalnym uczestnikom Kongresu Kadry, czym chcesz się podzielić podczas wystąpienia, dlaczego warto na Ciebie głosować i co zyskają uczestnicy, jeśli Twoja prezentacja trafi do programu. Film prześlij za pośrednictwem serwisu wetransfer.com  na adres : kontakt@b2blab.pl z dopiskiem Konkurs H@R Wybiera. My umieścimy go na stronie kongreskadry.pl/konkurs i od tego momentu możesz zabiegać o głosy potencjalnych uczestników i fanów. To wystarczy. :)

Główne zasady nagrywania filmu

Jeśli jesteś dostawcą produktów lub usług dla HR, konsultantem, trenerem, nie promuj swoich usług w filmie a tym bardziej w prezentacji. Liczy się tylko prelekcja merytoryczna.

Musisz zdobyć jak największą liczbę głosów, aby wygrać Konkurs, ale nie mniej niż 60 głosów. Kongres Kadry zapewnia promocję Konkursu i zgłoszonych prelekcji, ale masz możliwość zdobywania głosów niezależnie, korzystając ze swoich fanów w mediach społecznościowych. Podziel się z nimi informacją, że startujesz w Konkursie i zachęć, aby na Ciebie głosowali. Pamiętaj, liczy się liczba zdobytych głosów.

Czas trwania konkursu


Zgłoszenia przyjmujemy do 25.03.2019. Pamiętaj, że im wcześniej wyślesz film, tym dłużej Twój film będzie promowany. 
Zwycięzca głosowania zostanie wyłoniony 25 kwietnia 2019. 29 kwietnia zostanie oficjalnie przedstawiony w programie Kongresu Kadry i trafi do zaszczytnego grona prelegentów.

Kontakt

W sprawie Konkursu skontaktuj się z Błażejem Pianowskim z B2B LAB
tel.  608472753
e-mail: kontakt@b2blab.pl
Z