Wioletta Cichocka

Wioletta Cichocka

Mentoring Energetyczny Biznesu

O prelegencie

Kreator Marki Mentoring Energetyczny i  Programu 12 Kroków dla Biznesu Set The Universe.
Od ponad 20-stu lat zajmuje się współpracą z przedsiębiorcami i pomaga im, poprzez lepsze strategie, generować większe przychody. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej dynamicznie odpowiadać na potrzeby Klientów i dobierać dla Nich najlepsze strategie biznesowe. W swojej praktyce łączy wiedzę duchową i materialną. Jest fanką pracy z Istotą i Naturą Człowieka na trzech poziomach: Energii, Ciała i Umysłu. Jest autorką Metody Terapeutycznej -Terapia Miłością i praktykiem Vipassany.
Doświadczenie zawodowe pozwala jej  na wprowadzanie u klientów optymalizacji działań i rozwiązań związanych z handlem, produkcją i inwestycjami.
Rozległe kontakty branżowe umożliwiają mi płynną komunikację między pomysłodawcą, inwestorem poprzez zespoły projektowe architektów, grupy robocze i zespoły realizatorskie.
Płynnie porusza się w aspektach działalności firm i przedsiębiorstw , wspierając zespołem  wykwalifikowanym w dziedzinie prawa, księgowości oraz szeroko rozumianej  branży IT oraz marketingu.
Tworzy zespoły projektowe dla inwestycji i dochodowych biznesów.
Kreuje i wdraża dla klientów nowe Marki, Produkty oraz Dochodowe Rozwiązania Inwestycyjne.
Oferta skierowana jest do firm produkcyjnych, usługowych, grup projektowych, prezesów firm, managerów i  działów HR które szukają nowatorskich rozwiązań.
Swoją ofertę kieruje również do  inwestorów indywidualnych oraz grupowych.
Na Kongresie zaprezentuje Energetyczny Diagram Procesów Efektywności Decyzyjnej.
Zawodowo i  prywatnie  zajmuje się rozwojem osobistym wspierając w tej dziedzinie także z sukcesem  klientów. Tworzy, organizuje i prowadzi  warsztaty i kursy rozwojowe oraz kursy on-line.


Wystąpienia