Jan Barcicki

Neuron Cube

Od trzynastu lat związany z obszarem grafiki i animacji 3D. Zaczynał swoją karierę na rynku wrocławskim. Odpowiedzialny za tworzenie animacji i koordynowanie zespołu animacyjnego przy projekcie znanego na całym świecie serialu „Garfield Show”. Zaangażowany w tworzenie pełnometrażowych filmów takich jak „Sala Samobójców” czy „Dream to Fly”. Współpracował z firmami tworzącymi gry komputerowe na różne platformy.
Obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się grafiką i animacją 3D: WOWSHOT Studio ( wowshot.pl). Był odpowiedzialny za koordynowanie wielu komercyjnych projektów dla takich firm jak Gillette, Oral B, Pantene, Braun, Always. Specjalizuje się w animacji 3D, zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Autor wielu szkoleń dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice 3D jak i dla zaawansowanych twórców. Prowadził wielokrotnie szkolenia dla zespołów grafików w Platige Image. Od 2014 do 2019 roku wykładowca w warszawskiej szkole animacji 3D Drimagine. Pasjonat dalekowschodnich sztuk walki oraz astronomii.

Data i temat wystąpienia: