Katarzyna Skorupka-Podziewska

Dyrektor HR, członek zarządu | Skanska & Citibank | Transformation Manager | Erickson Professional Coach

Jestem absolwentką Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz IMD Business School w Lozannie. Zamiłowanie do matematyki daje mi możliwość unikatowego patrzenia na HR i potrzeby biznesu – widzę ludzi i bardzo cenię liczby.
Jako Dyrektor HR i Członek Zarządu łączę strategiczne doradztwo, szerokie patrzenie i otwartość na trendy z biegłością wykonawczą, ukierunkowaniem na cele i podnoszeniem efektywności. Tworzę i pracuję w zróżnicowanych zespołach, angażuję, włączam, łamię „silosy” tym samym stwarzając możliwości rozwoju.
Współ-przeprowadziłam Skanska przez dwie sytuacje kryzysowe (2009/2010 oraz 2016/2019), podnosząc w tym czasie poziom zaangażowania pracowników. Osobiście prowadziłam złożone projekty restrukturyzacyjne, zarządzania zmianą, wzrostu efektywności organizacji, transformacji zespołów oraz redefinicji wartości firmy.
Obszar wartości jest moją pasją – wierzę, że są one są siłą napędową naszych działań. W życiu zawodowym kieruję się właśnie nimi – zatrudniałam w oparciu o wartości, utrzymywałam pracowników w trudnym czasie w oparciu o wartości, przeprowadzałam przez zmiany i restrukturyzacje w oparciu o wartości.
Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych młodych ludzi oraz właścicielką labradora. Moim hobby jest taniec jazzowy, podróże oraz zdrowe życie.

Data i temat wystąpienia: