Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Magdalena Beta

HR Operations and Reward Manager Dentsu Aegis Network

Całą swoją karierę zawodową związała z działami kadrowymi i płacowymi. Doświadczenie zdobywała m.in. w IKEA, czy Skanska, gdzie pracowała jako koordynator ds. wynagrodzeń i raportowania. W Dentsu Aegis Network pracuje od 2013 roku i zajmuje się koordynacją wszystkich procesów kadrowo-płacowych oraz kwestiami dotyczącymi wynagrodzeń oraz benefitów.
Największą wartością jest dla niej to, by pracownicy mieli wiedzę oraz świadomość, w jaki sposób są nagradzani. Wierzy, że tylko dzięki transparentnej komunikacji można sprawiać, żeby pracownicy byli bardziej zaangażowani. Jej zdaniem dziś najbardziej motywuje pracowników możliwość rozwoju poprzez doświadczenie i udział w ciekawych projektach, atmosfera w pracy oraz dobrzy liderzy.

 

Tytuł prelekcji

JAK PLATFORMA DO NAGRADZANIA I MOTYWOWANIA PRACOWNIKÓW ZWIĘKSZYŁA ICH ZAANGAŻOWANIE I ZMIENIŁA ATMOSFERĘ W PRACY? DLACZEGO DENTSU CHCE BYĆ NAIS?

W firmie Dentsu Aegis Network od jakiegoś zastanawiano się nad tym, jakie narzędzie mogłoby pomóc menedżerom w motywowaniu i docenianiu swoich pracowników. Z przeprowadzonej wśród pracowników i menedżerów ankiety okazało się, że pracownikom brakuje feedbacku, osobistego docenienia ze strony przełożonych. Zwykłe „dziękuję” okazało się być w cenie. Natomiast menedżerowie potrzebowali narzędzia i programu, który wesprze ich w docenianiu swoich ludzi.
W ten sposób narodził się pomysł na Program Dentsu is nais. We współpracy z platformą Nais stworzyliśmy prosty program, który dał menedżerom stały i bezpośredni dostęp do budżetu nagrodowego i jest dobrym narzędziem do nagradzania za bieżące sukcesy oraz postawę zgodną z wartościami Dentsu. Nagradzanie odbywa się tu i teraz w sposób oczekiwany przez millenialsów. Podobnie jak feedback.
Dlaczego Dentsu Aegis Network jest dziś firmą, w której menedżerowie potrafią nagradzać i angażować, a pracownicy czują się docenieni? Jak to udało się osiągnąć i dlaczego mówią o sobie: „Dentsu is Nais”?


15 maja 2018
wtorek 12:00-12:40
SALA E