Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Paweł Fortuna

Doktor psychologii, który zaraża entuzjazmem, pobudza do myślenia, inspiruje do rozwoju i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć

Wykładowca w KUL JP II oraz Akademii Leona Koźmińskiego. W pracy badawczej aktualnie koncentruje się na studiowaniu zjawiska porażki i uwarunkowań procesu uczenia się na błędach innych ludzi. Trener, konsultant & coach, właściciel firmy Fortuna & Fortuna realizującej projekty z zakresu psychologii biznesu. Pracuje m.in. dla: Volvo Truck, Baxter, Allianz, Plus GSM, Stock, Netia, Nutricia, PGNiG. Współtwórca Case Study Lab oraz Szkoły Trenerów Biznesu w Lublinie. Negocjator i autor wielu strategii perswazyjnych i telemarketingowych. Zwolennik stosowania zasad „białej perswazji”. Autor siedmiu książek, w tym nominowanej do ‚Nagrody Teofrasta 2010’ miesięcznika Charaktery „Jak być lepszym szefem? Inspiracje psychologiczne” (wraz z M. Torój) oraz „Perswazja w pracy trenera”, nagrodzonej przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu nagrodą ‚Książka Dla Trenera 2011’. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii rozwoju osobistego, komunikacji, perswazji, negocjacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Tytuł prelekcji

SUKCES MENTALNY: NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA W ŚWIECIE MODNYCH TRENDÓW

Żyjemy w czasach „modnych bzdur”. Jedną z nich jest założenie tkwienia w strefie komfortu i konieczności wychodzenia poza nią. Jest to błędne i szkodliwe założenie. Sytuacja przedstawia się zupełnie odmiennie. Większość ludzi żyje w iluzji strefy komfortu i nie wie, że powinna zająć się budowaniem prawdziwej przestrzeni dobrostanu psychicznego, w której nie boi się popełniać błędów i jest najlepszą wersją siebie samego. Zamiast wychodzić poza strefę komfortu należy ją odnaleźć, a potem rozszerzać jej granice oswajając nieznane terytoria. Jakie to proste… O ile da się odpór modnym trendom.


15 maja 2018
wtorek 12:00-12:40
SALA A