Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Joanna Glińska

Partner Performance Quality/Sova Assessment

Joanna z wykształcenia jest dyplomowanym psychologiem ze specjalizacją w psychometrii i metodologii testów. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła wdrażając najbardziej zaawansowane i innowacyjne metody diagnostyczne na rynku polski, będąc również współautorem ich adaptacji językowych i kulturowych. Joanna, jako praktyk, od wielu lat wspiera organizacje w zakresie rozwoju przywództwa oraz wykorzystania narzędzi diagnostycznych w procesach badania kompetencji i potencjału pracowników.

 

Tytuł prelekcji

MOBILNOŚĆ I DIGITALIZACJA W REKRUTACJI – TO NIE TREND, TO KONIECZNOŚĆ! JAK ZACHODZI REWOLUCJA W OBSZARZE TESTÓW PSYCHOMETRYCZNYCH I BADANIA POTENCJAŁU?

Dlaczego w dzisiejszych czasach nie ma już miejsca na tzw. testy rekrutacyjne z „półki”? Współczesny rynek kandydatów stawia szereg wyzwań przed organizacjami i rekruterami. Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej powszechna, a technologiczna innowacja zaczyna być niekwestionowanym „must have” w każdym sektorze gospodarki. Ta sama zmiana dotyczy obszaru badania potencjału. Dotychczas stosowane metody nie odpowiadają większości współczesnych trendów w zakresie oczekiwań i wymagań kandydatów przede wszystkim z tzw. pokolenia Millenialsów. To właśnie te potrzeby kształtują nowe oblicze narzędzi diagnostycznych, w którym „mniej” zaczyna znaczyć „więcej”, mobilność staje się niezaprzeczalna koniecznością, a lepsze doświadczenie kandydata niekwestionowaną wartością.


15 maja 2018
wtorek 11:00-11:40
SALA E