Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Iwona Grochowska

Prezes zarządu w firmie Nais

Ekspert, praktyk od budowania, zarządzania i motywowania zespołów tak, by z satysfakcją realizowały założone cele. Stworzyła innowacyjną platformę do nagradzania i motywowania pracowników – Nais. Pozwala ona na szybkie przyznawanie nagród i benefitów, zgodnie z dzisiejszymi oczekiwaniami, zwłaszcza najmłodszych zespołów. Narzędzie wspiera menedżerów w tworzeniu dobrej atmosfery w firmach, co sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu pracowników.
Iwona, jak twórca nowoczesnego programu do nagradzania pracowników, zafascynowana jest pokoleniem millenialsów i ich wartościami, którymi kierują się w karierze zawodowej.
Wcześniej była członkiem zarządu spółki z grupy Beneft Systems, a także wieloletnim dyrektorem zarządzającym biznesami rekrutacyjnymi w spółce Agora S.A. oraz członkiem rady nadzorczej HR Link.
Z wykształcenia psycholog, jest też coachem, trenerem biznesu i managerem zmiany.

 

Tytuł prelekcji

JAK PLATFORMA DO NAGRADZANIA I MOTYWOWANIA PRACOWNIKÓW ZWIĘKSZYŁA ICH ZAANGAŻOWANIE I ZMIENIŁA ATMOSFERĘ W PRACY? DLACZEGO DENTSU CHCE BYĆ NAIS?

W firmie Dentsu Aegis Network od jakiegoś zastanawiano się nad tym, jakie narzędzie mogłoby pomóc menedżerom w motywowaniu i docenianiu swoich pracowników. Z przeprowadzonej wśród pracowników i menedżerów ankiety okazało się, że pracownikom brakuje feedbacku, osobistego docenienia ze strony przełożonych. Zwykłe „dziękuję” okazało się być w cenie. Natomiast menedżerowie potrzebowali narzędzia i programu, który wesprze ich w docenianiu swoich ludzi.
W ten sposób narodził się pomysł na Program Dentsu is nais. We współpracy z platformą Nais stworzyliśmy prosty program, który dał menedżerom stały i bezpośredni dostęp do budżetu nagrodowego i jest dobrym narzędziem do nagradzania za bieżące sukcesy oraz postawę zgodną z wartościami Dentsu. Nagradzanie odbywa się tu i teraz w sposób oczekiwany przez millenialsów. Podobnie jak feedback.
Dlaczego Dentsu Aegis Network jest dziś firmą, w której menedżerowie potrafią nagradzać i angażować, a pracownicy czują się docenieni? Jak to udało się osiągnąć i dlaczego mówią o sobie: „Dentsu is Nais”?


15 maja 2018
wtorek 12:00-12:40
SALA E