Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Rafał Jodko

Prezes Zarządu RRJ Group

Analityk rynków finansowych i doradca finansowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu planów finansowych dla klientów indywidualnych i firm. Specjalizuje się w badaniu psychologicznych podstaw decyzji finansowych oraz natury finansowej jednostek i grup społecznych. Propagator analizy ekonomicznych aspektów stylów życia pracowników i ich wpływu na koszty pracodawców. Współtwórca projektów Natural Energy Program (NEP), Swiss Dynamo i Super Foods Republic oferujących usługi z zakresu budowy efektywnego ekosystemu podnoszenia poziomu dobrostanu pracowników w miejscu pracy. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada certyfikat ACCA (F1-F9); specjalizacja: audyt i kontrola zarządcza w biznesie.

 

Tytuł prelekcji

PPE/PPK - SZANSA CZY DOPUST? JAK ZAPEWNIĆ EFEKTYWNOŚĆ GRUPOWYCH PROGRAMÓW PRACOWNICZYCH? PROPOZYCJA INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Trwają prace nad nowymi regulacjami dotyczącymi grupowych programów pracowniczych. Obowiązkowe Pracownicze Plany Kapitałowe mają zastąpić Pracownicze Programy Emerytalne. Warto się na tę zmianę przygotować i zrozumieć co dają i co mogą dać takie programy pracownikom i pracodawcom. RRJ Group specjalizuje się w optymalizacji programów kapitałowych w firmach. Na przykładzie udanego wdrożenia zostanie przedstawione podejście firmy do projektu, jego praktyczna realizacja oraz osiągnięte rezultaty.

Na spotkaniu dowiecie się:

  1. Jak analizować efektywność posiadanych rozwiązań finansowych?
  2. Jak poprawnie określać cele programów kapitałowych?
  3. Jak adresować potrzeby różnych grup pracowników pod względem dochodów i wieku?
  4. Jak zapewnić opłacalność programu dla pracownika i pracodawcy?
  5. Jak uodpornić się na działania marketingowe instytucji finansowych i ubezpieczeniowych?
  6. Jak dobrze wdrożyć zoptymalizowany program kapitałowy w firmie i przekuć go w efektywny projekt motywacyjny dla pracowników?

15 maja 2018
wtorek 14:40-15:20
SALA D