Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Michał Kuklewski

Prezes Essity w Polsce i szef polskiej dywizji Health and Medical Solutions

Ma 20-letnie doświadczenie marketingowe i sprzedażowe. Zdobywca nagród Złotego Otisa i Lauru Konsumenta dla produktów marki TENA. Pracował w dużych projektach sprzedażowo-HR-owych: budowy kompetencji przedstawicieli handlowych lub zarządzania działem sprzedaży. Jego pasją jest praca z ludźmi, tworzenie strategii oraz przeprowadzanie organizacji przez zmianę.

 

Tytuł prelekcji

INNOWACJA W SŁUŻBIE ZMIANY. JAK ZA POMOCĄ WARSZTATÓW Z GRAMI SZKOLENIOWYMI ROZWIĄZAĆ PALĄCE MIĘDZYNARODOWĄ FIRMĘ PROBLEMY

Dział sprzedaży, który nie radzi sobie z planowaniem pracy, efekt silosu pomiędzy działami i problemy z motywowaniem pracowników – co łączy te trzy sytuacje? Dwie firmy, które wspólnie wypracowują innowacyjne rozwiązania problemów. Podczas tego wystąpienia Michał Kuklewski, prezes polskiego oddziału Essity oraz Mateusz Walaszczyk, prezes firmy MindLab, opowiedzą o trzech szkoleniach z grami planszowymi, które realnie wpłynęły na postawy pracowników. Opowiedzą m.in. o personalizacji gier szkoleniowych, inspiracjach do tworzenia nietypowych rozwiązań szkoleniowych oraz o tym, jakie czynniki wpłynęły na to, że realizowane wspólnie projekty odniosły sukces.


15 maja 2018
wtorek 11:00-11:40
SALA A