Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Sylwia Kwiatkowska

Specjalista ds. rekrutacji i mobilności wewnętrznej mBank

Prowadzi program rozwoju młodych talentów, projekt onboardingu, rekrutuje na praktyki, staże, koordynuje staż z Commerzbanku. Rekrutowała do ryzyka, operacji, sprzedaży. Zajmowała się zarządzaniem sprzedażą zewnętrzną, komunikacją wewnętrzną, działaniami motywacyjnymi oraz mikromarketingiem. Rozwija się jako trener. W Holistycznej Szkole Trenerów jest ko-trenerem i koordynatorem projektu. Lubi podróżować bez planu i odkrywać miejsca, poznawać ludzi i kulturę, smakować lokalne potrawy.

 

Tytuł prelekcji

MOBILNOŚĆ I DIGITALIZACJA W REKRUTACJI – TO NIE TREND, TO KONIECZNOŚĆ! JAK ZACHODZI REWOLUCJA W OBSZARZE TESTÓW PSYCHOMETRYCZNYCH I BADANIA POTENCJAŁU?

Dlaczego w dzisiejszych czasach nie ma już miejsca na tzw. testy rekrutacyjne z „półki”? Współczesny rynek kandydatów stawia szereg wyzwań przed organizacjami i rekruterami. Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej powszechna, a technologiczna innowacja zaczyna być niekwestionowanym „must have” w każdym sektorze gospodarki. Ta sama zmiana dotyczy obszaru badania potencjału. Dotychczas stosowane metody nie odpowiadają większości współczesnych trendów w zakresie oczekiwań i wymagań kandydatów przede wszystkim z tzw. pokolenia Millenialsów. To właśnie te potrzeby kształtują nowe oblicze narzędzi diagnostycznych, w którym „mniej” zaczyna znaczyć „więcej”, mobilność staje się niezaprzeczalna koniecznością, a lepsze doświadczenie kandydata niekwestionowaną wartością.


15 maja 2018
wtorek 11:00-11:40
SALA E