Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Angelika Śniegocka

Dyrektor personalny ista Shared Services Polska

Dyrektor personalny i coach kariery, laureatka konkursu Top Manager HR, z 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu działami HR w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w employer brandingu, budowaniu kultury zaangażowania, wdrażaniu strategii personalnych oraz identyfikacji i rozwoju talentów. Autorka bestsellerów „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy czyli sekrety rekrutujących” i „Coaching kariery”. Blogerka i konsultant kariery (więcej na stronach www.angelikasniegocka.pl, www.odzeradomanagera.pl). Absolwentka prawa, Executive MBA, Szkoły Negocjacji, Szkoły Facylitatorów i trzech kierunków studiów podyplomowych, certyfikowany coach ICC. Prywatnie żona, mama 11-latka, entuzjastka podróży i teatru.

 

Tytuł prelekcji

NIE SZTUKA PRZEPROWADZIĆ ANKIETĘ ZAANGAŻOWANIA, WARTO WIEDZIEĆ JAK PRACOWAĆ Z JEJ WYNIKAMI. O WYZWANIACH I SUKCESACH PRACY FACYLITATORA

Badanie zaangażowania znalazło stałe miejsce w wielu firmach. Dlaczego? Ponieważ posiadanie w zespole osób niezaangażowanych czy niezadowolonych z pracy może wywierać negatywny wpływ na atmosferę w całej firmie. Jednak samo przeprowadzenie badania to nie wszystko, równie ważne jest to co robimy po nim. Kluczową rolę w tym procesie odgrywają bezpośredni przełożeni – jeśli są do tego zadania odpowiednio przygotowani. W swoim wystąpieniu zaprezentuję sposób pracy z wynikamy ankiety zaangażowania (PSI), organizowanej od 15 lat we wszystkich krajach grupy ista. Przedstawię rolę i sposób pracy Ambasadora PSI, jak również scenariusz warsztatu omawiającego wyniki. Pokażę główne wyzwania pojawiające się podczas pracy facylitatora z zespołem i jak sobie z nimi poradzić. Zapraszam!

15 maja 2018
wtorek 9:00-9:40
SALA D