Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener

W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club. W 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn. W 2013 roku został Mistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po polsku i Wicemistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po angielsku. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji oraz mentoruje Klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”. Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, VI Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży oraz wiele mniejszych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny, gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego, Darrena LaCroix, Marka Browna, Jacka Walkiewicza i innych. Szkolił i przemawiał m.in. dla Al Fianco Partners, Allegro, Allianz, Aviva, Aon Hewitt, BGK, Benefit, Bre Bank, Bricoman, BZ WBK…

 

Warsztat

7 KROKÓW DO MISTRZOWSKIEJ PREZENTACJI

Nie przestaje nas zadziwiać odwieczne biznesowo zjawisko niewykorzystywania najprostszej przewagi konkurenyjnej, jaką dała nam ewolucja: umiejętności elokwentnego opowiedzenia o produkcie w taki sposób, żeby nie przeszkadzać klientowi w zakupie. Z konferencji na konferencję, ze spotkania sprzedażowego na spotkanie, wraz z doświadczeniem przychodzi smutna refleksja. Przestajemy słuchać, zaczynamy czekać na koniec czyjejś prezentacji, walcząc z nudą wiejącą ze sceny. Co gorsza, sami, wychodząc na scenę, powielamy schematy i standardy, zanudzając widownię na śmierć. Pół biedy, jeśli świadomość pozwala nam na podjęcie szaleńczej decyzji o podniesieniu kompetencji prezentacyjnych.
Nieznajomość przepisów ruchu drogowego nie musi prowadzić do wypadku, ale ich znajomość i stosowanie pozwoliło uniknąć niejednej katastrofy.
Poznaj zasady, które postawią na głowie Twoją wiedzę na temat przemawiania i zapewnią Ci natychmiastową przewagę konkurencyjną. W programie warsztatu m. in.
•Jak skutecznie zaczynać i kończyć prezentację
•Kiedy właściwie zaczyna się prezentacja i co z tego wynika
•Kiedy kończy się prezentacja i co z tym zrobić
•Jak zbudować własne portfolio historii – i umiejętności
•Struktury w przemawianiu; jak pomagają w budowaniu wiarygodności
•Program +/++ i ćwiczenia na scenie – rozbudowana część praktyczna


16 maja 2018
środa 9:30-15:30